Portal Dermatologiczny 'dermatozy.pl'. dermatologia, dermatolog, dermatozy, choroby skóry, wenerologia Portal Dermatologiczny 'dermatozy.pl'. dermatologia, dermatolog, dermatozy, choroby skóry, wenerologia Portal Dermatologiczny 'dermatozy.pl'. dermatologia, dermatolog, dermatozy, choroby skóry, wenerologia

(( start

(( kalendarz

(( archiwum

(( świat

(( zasoby

(( recenzje

(( varia

))) kontakt

(( indeks

dermatozy.plwydawca

Portal Dermatologiczny 'dermatozy.pl'

Wydawca

Dane adresowe wydawcy serwisu dermatozy.pl

Witaj na stronach Portalu Dermatologicznego 'dermatozy.pl'. Portal działa nieprzerwanie od 23 lipca 2003. W ciągu czterech lat, które upłynęły od uruchomienia, podlegał on stopniowej ewolucji, by w sierpniu 2007 roku przyjąć obecną formę. Aktualnie jest to serwis poświęcony dokształcaniu w dermatologii: kursom, konferencjom, zjazdom. Skierowany jest do lekarzy oraz innych grup zawodowych związanych z dermatologią. Z ponad 6 tysiącami wizyt miesięcznie (200 dziennie) i 46 tys. odwołań do poszczególnych dokumentów miesięcznie (statystyki z kwietnia 2007), Portal Dermatologiczny 'dermatozy.pl' jest idealnym medium wymiany informacji i publikowania materiałów edukacyjnych i naukowych - także z Twojej Konferencji. Publikowanie w Internecie znacznie rozszerzy audytorium dla Twoich działań. Zapraszam do współpracy!

W maju 2007, do Portalu Dermatologicznego 'dermatozy.pl' dołączył bratni Portal w języku angielskim 'English'. Jest to wyraz przekonania o rosnącej integracji polskich dermatologów ze środowiskiem lekarzy europejskich.

Informacje dla pacjentów, które niegdyś znajdowały się na stronach Portalu Dermatologicznego 'dermatozy.pl' wkrótce zostaną przeniesione do serwisu 'dermatolog.eu' (teksty edukacyjne). Dawny Leksykon Dermatologii stał się samodzielnym serwisem pod nazwą 'dermatopedia.pl'.

dermatozy.plwydawca

Kraków ozdabia Portal Dermatologiczny 'dermatozy.pl' Kraków

Kraków ozdabia Portal Dermatologiczny 'dermatozy.pl' Kraków

Polecamy:

medukacja: medyczna edukacja

celimun

ELISPOT: szkolenia, wdrożenia i outsourcing

English

Celimun - badania naukowe na zlecenie   medukacja.biz: medyczna edukacja   ELISpot - szkolenia, wdrożenia, outsourcing

Copyright © Radosław Śpiewak, dermatolog, Kraków
Ta strona jest częścią Portalu Dermatologicznego dermatozy.pl.
Dokument utworzony 25 października 2003, ostatnia aktualizacja 9 września 2007.