Portal Dermatologiczny 'dermatozy.pl'. dermatologia, dermatolog, dermatozy, choroby skóry, wenerologia Portal Dermatologiczny 'dermatozy.pl'. dermatologia, dermatolog, dermatozy, choroby skóry, wenerologia Portal Dermatologiczny 'dermatozy.pl'. dermatologia, dermatolog, dermatozy, choroby skóry, wenerologia

(( start

(( kalendarz

(( archiwum

(( świat

(( zasoby

))) recenzje

(( varia

(( kontakt

(( indeks

dermatozy.plrecenzje

Portal Dermatologiczny 'dermatozy.pl'

Recenzje

Strona w przygotowaniu. Tutaj umieścimy recenzję Twojej książki. Przyślij nam książkę lub inną publikację z dziedziny dermatologii, wenerologii, kosmetologii oraz dziedzin pokrewnych, której recenzję chciałbyś tu znaleźć. Interesujące? Zapraszamy do kontaktu!

Do recenzji przyjmujemy książki w obszarze dermatologii klinicznej i eksperymentalnej, wenerologii, kosmetologii oraz dziedzin pokrewnych. O ukazaniu się recenzji decyduje Redakcja. Redakcja zastrzega sobie prawo odmowy zamieszczenia recenzji w przypadku, gdy tematyka książki nie mieści się w zakreślonym wyżej obszarze, lub nie pasuje do profilu Portalu Dermatologicznego 'dermatozy.pl'. W takiej sytuacji nadesłane książki mogą być zwrócone na życzenie i na koszt Wydawcy. Książki, o których informacje ukażą się na łamach portalu, pozostają w archiwum Redakcji. Przysłanie książki przez Wydawcę oznacza akceptację powyższych reguł.

dermatozy.plrecenzje

Kraków ozdabia Portal Dermatologiczny 'dermatozy.pl' Kraków

Kraków ozdabia Portal Dermatologiczny 'dermatozy.pl' Kraków

Polecamy:

medukacja: medyczna edukacja

celimun

ELISPOT: szkolenia, wdrożenia i outsourcing

dermatoses.eu

Celimun - badania naukowe na zlecenie   medukacja.biz: medyczna edukacja   ELISpot - szkolenia, wdrożenia, outsourcing

Copyright © Radosław Śpiewak, dermatolog, Kraków
Ta strona jest częścią Portalu Dermatologicznego dermatozy.pl (kontakt).
Dokument utworzony 29 sierpnia 2007, ostatnia aktualizacja 9 września 2007.